As MUZIKA DHE AS BASKETBOLLI/ Majk paska këtë talent “të fshehur” që të gjithë e kemi provuar të paktën një herë në jetë (FOTO) – AlpeGossip
As  MUZIKA DHE AS BASKETBOLLI/ Majk paska këtë talent “të fshehur” që të gjithë e kemi provuar të paktën një herë në jetë (FOTO)

As MUZIKA DHE AS BASKETBOLLI/ Majk paska këtë talent “të fshehur” që të gjithë e kemi provuar të paktën një herë në jetë (FOTO)

Para pak ditësh reperi i njohur Majk është aksidentuar me makinë në një nga lagjet e Prishtinës, teksa udhëtonte me makinën e tij “Porsche”, por për fat të mirë nuk kishte lendime. Por pavarësisht aksidentit reperi na tregon se ka një pasion të madh për makinat, përveç muzikës dhe basketbollit.

Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij personale, Instagram ku tregon se dëshiron të bëhet dizajner i makinave.

“Qa po thuni mu bo dizajner i kerrev”, shkruan ai dhe ne të gjithë kemi dizenjuar të paktën një herë në jetë makina në fletore, apo në bankat e shkollës, por ndoshta jo kaq bukur sa Majk.