REPERI SHQIPTAR I THA SE E KA FIKSIM/ Pasi i publikoi foton topless, reagon Ronela Hajati – AlpeGossip
REPERI SHQIPTAR I THA SE E KA FIKSIM/ Pasi i publikoi foton topless, reagon Ronela Hajati

REPERI SHQIPTAR I THA SE E KA FIKSIM/ Pasi i publikoi foton topless, reagon Ronela Hajati

Muajin e kaluar u komentua shumë deklarata e reperit S4MM për Ronela Hajatin. S4MM u shpreh se e ka fiksim Ronelën, aq sa shpesh hyn në Instagramin e saj dhe i sheh fotot. Madje reperi postoi edhe foton topless të Ronelës, postim të cilin e shoqëronte me “Ufff”.

Vetë Ronela ka reaguar për herë të parë mbi këtë deklaratë të S4MM në një intervistë për “Jo vetëm modë”.

“Nuk e njoh personalisht këtë djalin, por suksese. Nuk e diskutoj që është një shaka shumë dashamirëse”, u shpreh Ronela.