ARMINA MEVLANI ZIHET SHUMË ME SHKËLZENIN/ Ky është problemi kryesor i çiftit (FOTO) – AlpeGossip
ARMINA MEVLANI ZIHET SHUMË ME SHKËLZENIN/ Ky është problemi kryesor i çiftit (FOTO)

ARMINA MEVLANI ZIHET SHUMË ME SHKËLZENIN/ Ky është problemi kryesor i çiftit (FOTO)

Pse zihet shumë me Shkëlzenin? Rrëfehet Armina Mevlani!
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të komentuar. Ata prej vitesh janë në një marrëdhënie bashkë, por disa muaj më parë ata vendosën që lidhjen e tyre ta çonin në një stad tjetër duke e kurorëzuar bashkëjetesën e tyre me një fejesë.

Pas fejesës që realizuan, shumë shpejt pritet që ata të martohen dhe interesi është i madh te publiku. .
Në një intervistë të fundit, kur u pyet nga gazetarët mbi arsyen që sjell më shumë konflikte në çift mes tyre, Armina ka treguar një detaj të pazakontë.
“Do thoja vetëm në kërcim ndoshta, sepse mua më pëlqen shumë të kërcej, ndërsa atij më pak”. Pra mes tyre problemi më i madh, në fakt nuk është problem.