XHENSILA MYRTEZAJ RIKTHEHET NË EKRAN/ Zbulohet spektakli ku do ta shihni këngëtaren (FOTO) – AlpeGossip
XHENSILA MYRTEZAJ RIKTHEHET NË EKRAN/ Zbulohet spektakli ku do ta shihni këngëtaren (FOTO)

XHENSILA MYRTEZAJ RIKTHEHET NË EKRAN/ Zbulohet spektakli ku do ta shihni këngëtaren (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur, Xhensila Myrtezaj prej disa muajsh po i përkushtohet vogëlushes së saj Ajka dhe kohën më të madhe ja ka kushtuar asaj. Muajin e kaluar Xhensila u rikthye në muzikë duke publikuar videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me Pirro Çakon, megjithatë në emisione e intervista këngëtarja ka munguar.

Me anë të një videoje në Instastory ajo ka zbuluar se të premten do të jetë e ftuara speciale e natës gjysmëfinale të “The Voice kids”.

Xhensila ka publikuar një video gjatë provave duke bërë të ditur këtë lajm që i ka gëzuar shumë fansat e saj të cilët po presin me padurim performancën e këngëtares.