“VETËM ORA IME KUSHTON SA KARRIERA…”/ Fisniku thumbon Fjolla Morinën (FOTO) – AlpeGossip
“VETËM ORA IME KUSHTON SA KARRIERA…”/ Fisniku thumbon Fjolla Morinën (FOTO)

“VETËM ORA IME KUSHTON SA KARRIERA…”/ Fisniku thumbon Fjolla Morinën (FOTO)

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i dhanë fund martesës pak kohë më parë. Dyshja duket se nuk u ndan me mirëkuptim, pasi thumbimet në rrjetet sociale kundrejt njëri-tjetrit kanë qenë të shumta.

Si fillim ishte Fjolla që bëri një postim, ku shkruante: “Nëse keni humbur një tradhtar mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femër që e do, ndërsa ti ke humbur një mashtrues”.

Ndërsa, së fundmi, Fisniku i është përgjigjur, duke publikuar një video me një orë super të shtrenjtë.

“Veç ora jem, bon sa krejt karriera e dikujt”, ka shkruar ai përmbi video si përgjigje për Fjollën.