FITOI FESTIVALIN NË RUSI/ Inis Neziri zbulon shumën marramendëse që mori - AlpeGossip
FITOI FESTIVALIN NË RUSI/ Inis Neziri zbulon shumën marramendëse që mori

FITOI FESTIVALIN NË RUSI/ Inis Neziri zbulon shumën marramendëse që mori

Muajin e kaluar këngëtarja shqiptare Inis Neziri, e njohur nga “Gjeniu i vogël”, fitoi festivalin ku marrin pjesë artistë nga e gjithë bota “New Wave”, festival i cili mbahet në Rusi.

E ftuar në “Zonë e lirë”, Inisi ka treguar se me fitoren ka marrë edhe një shumë të madhe parash.

Çani e pyeti Inisin nëse kishte marrë një zarf për fitoren dhe ajo e pohoi duke zbuluar shifrën.

“Shifra që kam marrë ishte 50 mijë Euro, me TVSH. Rusët nuk janë zemërgjerë, por vlerësojnë artistët”, tha Inisi.