“DO VISH TE KREVATI IM?” Claudio nuk përmbahet, por Antonela… – AlpeGossip
“DO VISH TE KREVATI IM?” Claudio nuk përmbahet, por Antonela…

“DO VISH TE KREVATI IM?” Claudio nuk përmbahet, por Antonela…

Sapo hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Claudio shprehu një pëlqim ndaj Antonelës. Kjo e fundit u shpreh se nuk e pëlqente dhe se dëshironte që ta linte të qetë e mos ta ndiqte gjithandej.

Së fundmi, para se të shriheshin për të fjetur Claudio e ka ngacmuar Antonelën duke i bërë edhe një pyetje asaj.

“Nuk ke qejf të vish te krevati im?”, e pyeti sërfisti.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” iu përgjigj gjithashtu me një pyetje duke i thënë: “Mos je gjë i dashuri im që të flemë bashkë?”.

Kujtojmë se Antonela është shprehur më parë se po ndihet në siklet pasi nuk ka shfaqur asnjë interes për Claudion.