NË TELASHE ME POLICINË/ Shihni çfarë i ndodhi Noizy-t mbrëmë në mes të natës (FOTO) – AlpeGossip
NË TELASHE ME POLICINË/ Shihni çfarë i ndodhi Noizy-t mbrëmë në mes të natës (FOTO)

NË TELASHE ME POLICINË/ Shihni çfarë i ndodhi Noizy-t mbrëmë në mes të natës (FOTO)

Këtë verë ai ka një axhendë tepër të ngjeshur me koncerte saqë i duhet të realizojë edhe 3 koncerte brenda një nate. Por mbrëmë reperi është përballur me një të papritur

Mbrëmë Noizy kishte paralajmëruar të performonte në Vushtrri dhe Pejë, por pas përfundimit të koncertit të parë atij i ndodhi e papritura.

Ndërkohë që po ecte, ai u ndalua nga Policia e Kosovës, gjë të cilën e bëri të ditur përmes një imazhi postuar në rrjete sociale.

Arsyeja e ndalimit nuk është bërë e ditur nga reperi.