Greta Koçi paska “operacione plastike” të përbashkëta me Luanën dhe Aurelën! Ja çfarë… (FOTO) – AlpeGossip
Greta Koçi paska “operacione plastike” të përbashkëta me Luanën dhe Aurelën! Ja çfarë… (FOTO)

Greta Koçi paska “operacione plastike” të përbashkëta me Luanën dhe Aurelën! Ja çfarë… (FOTO)

E vendosur në qendër të kritikave të mediave për ndërhyrje të shumta plastike në fytyrë, këngëtaren Greta Koçi e kritikojnë sërish.

Sot në një postim të Vipave të bllokut atë e kanë krahasuar me Luanën dhe Aurela Hoxhën: “Greta Koçi dhembet si dhemb boksieri buza si Luana normal tek i njejti doktor 😂 Mollzat si Aurela cfare pret mo 😂 Cfare mendimi keni ju?”, shkruajnë Vipat e Bllokut.

Po ju çfarë mendimi keni? /AlpeNews.al/