“Oh God” kalon pritshmëritë/ Era Istrefi lë pas Shakirën e Bebe Rexhën në klasifikime (FOTO) – AlpeGossip
“Oh God” kalon pritshmëritë/ Era Istrefi lë pas Shakirën e Bebe Rexhën në klasifikime (FOTO)

“Oh God” kalon pritshmëritë/ Era Istrefi lë pas Shakirën e Bebe Rexhën në klasifikime (FOTO)

Sukseset për Era Istrefin nuk ndalen!

Pas këngës “Bon Bon” dhe bashkëpunimit në këngën himn të Kupës së Botës “Live it Up”, duket se Era Istrefi ka prekur majat e klasifikimeve me këngën e saj më të re “Oh God”.

Kënga e publikuar më 26 korrik, rregjistron rreth 3 milionë klikime në kanalin zyrtar të “Ultra Music”. Në videoklip, Era shfaqet tejet sensuale buzë detit, në rolin e një sirene simpatike. Madje nuk mungojnë edhe momentet intime me këngëtarin xhamajkan Koshens, me të cilin ka bashkëpunuar për këngën.