PUBLIKOI KLIPIN E RI/ Dafina Zeqiri dhe Lumi-b SULMOHEN dhe u bllokojnë…(FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOI KLIPIN E RI/  Dafina Zeqiri dhe Lumi-b SULMOHEN dhe u bllokojnë…(FOTO)

PUBLIKOI KLIPIN E RI/ Dafina Zeqiri dhe Lumi-b SULMOHEN dhe u bllokojnë…(FOTO)

Duket sikur e kanë kapur me Dafinën. Këngëtarja prej disa javësh ndodhet be Shqipëri ku pritet që me datën 10 gusht të performijë nelë festivalin ‘Sunny Hill’ të organizuar nga babai i Dua Lipas. Ndërkohë Dafina e ka shfrytëzuar këtë kohë në Shqipëri për të realizuar koncerte të shumta. Por jo vetëm kaq! Këngëtarja sapo publikoi dhe këngën e re në bashkëpunim me Lumin e KAOS. Por ende pa kaluar 24 orë , klipi i dyshes është bllokuar nga persona dashakeqës.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë Lumi dhe Dafina nëpër postimet e tyre. Ndërkohë derisa të rikthehet klipi, Duffye i lajmëron fansat se mund ta shohin atë në IG Tv-në e saj në Instagram.