HARROJINI FLOKËT E SHKURTRA/ Dafina ndryshon drastikisht look-un brenda dy ditëve – AlpeGossip
HARROJINI FLOKËT E SHKURTRA/ Dafina ndryshon drastikisht look-un brenda dy ditëve

HARROJINI FLOKËT E SHKURTRA/ Dafina ndryshon drastikisht look-un brenda dy ditëve

Teksa unë nuk kam lyer ende flokët për herë të parë Dafina Zeqiri ndryshoi përsëri look-un për të 234562 herë. Këngëtarja padyshim karakterizohet nga eksperimentet e shpeshta dhe ekstreme që bën me flokët e saj, por kësaj radhe ka shkuar përtej pritshmërive.

Dy ditë më parë ajo ndau me fansat një foto ku tregoi se i kishte prerë flokët shumë të shkurtra.

“Sa më të shkurtra flokët, aq më shumë t’i ngulin sytë”, shkruante Dafina krahas fotos.

 

 

Vetëm pas 48 orësh duket se Dafinës i është mërzitur modeli i parë dhe nga me flokë të shkurtra, ajo duket një bjonde yll, por me rrënjën lejla. Një dyshe ngjyrash jo edhe aq e zakonshme duhet thënë….

Sigurisht flokët nuk mund të zgjaten kaq shumë brenda dy ditëve, prandaj një pamje e tillë e këngëtares na shton dyshimet se me siguri Dafina mund të jetë duke u përgatitur për klipin e këngës së re.