THANË SE E TRADHTOI DHE U NDANË/ Çiljeta e Albani kapen mat (FOTO) – AlpeGossip
THANË SE E TRADHTOI DHE U NDANË/ Çiljeta e Albani kapen mat (FOTO)

THANË SE E TRADHTOI DHE U NDANË/ Çiljeta e Albani kapen mat (FOTO)

Ndonëse janë në një romancë prej tre vitesh e gjysmë, lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e Kombëtares Alban Hoxha shpesh është shoqëruar me thashetheme ndarjesh apo tradhtish.Megjithatë duket se çifti ka lënë pas problemet e lidhje dhe po shijojnë romancën e tyre më të dashuruar se kurrë.


Dyshja është parë si rrallëherë në një bar në Tiranë teksa konsumonin një pije, ndërsa burime për bordo thanë se ata dukeshin tejet të dashuruar me njëri tjetrin.Hoxha dhe Xhilaga nuk kanë folur asnjëherë publikisht për lidhjen e tyre, dhe daljet në vende publike ata i kanë patur shumë të rralla, pasi duket se çifti ka preferuar ta shijojë romancën larg kureshtjes së publikut!

Ndaj të mos habitemi kur Çiljeta dhe Albani të ndajne datën e martesës!