Çmendi meshkujt me fotot seksi, nuk do ta besoni sa vjeçe është Sofia e Çanit… (FOTO) – AlpeGossip
Çmendi meshkujt me fotot seksi, nuk do ta besoni sa vjeçe është Sofia e Çanit… (FOTO)

Çmendi meshkujt me fotot seksi, nuk do ta besoni sa vjeçe është Sofia e Çanit… (FOTO)

Bukuroshja bjonde Xheni Brahaj është bërë e njohur për publikun shqiptar që pas daljes së saj në emisionin “Zonë e lirë” ku bën dhe rolin e asistentes së Arian Çanit.

Ajo njihet nga të gjithë si Sofia e Çanit dhe komentohet shumë nga mediat për shkak të fotove seksi dhe provokuese që bënë herë pas here në rrjetet sociale.

Xheni së fundmi ka festuar ditëlindjen dhe të gjithë janë habitur nga mosha e vogël e saj. E veshur me një fustan, ajo ka treguar në rrjetet sociale që ditën e djeshme ka mbushur 21-vjeç. Ndonëse e vogël në moshë, ajo ka arritur një famë të madhe dhe është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.