PRITJA MORI FUND/ Genc Prelvukaj pranon për herë të parë lidhjen me Eni Koçin (FOTO) – AlpeGossip
PRITJA MORI FUND/ Genc Prelvukaj pranon për herë të parë lidhjen me Eni Koçin (FOTO)

PRITJA MORI FUND/ Genc Prelvukaj pranon për herë të parë lidhjen me Eni Koçin (FOTO)

Prej disa muajsh Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj po përfliten për një lidhje dashurie, mirëpo asnjëri prej të dyve nuk e ka pranuar kurrë publikisht.

Ishte eventi “Op Labi party 2019” i organizuar së fundmi në Kosovë ku Eni dhe Genci u shfaqën duke hyrë të kapur për dore dhe Genci pranoi për herë të parë lidhjen e dashurisë.

“Kemi zgjedhur një event si ky që të shfaqemi publikisht bashkë” – është shprehur reperi për “Kosovarja”.

Çifti i njohur numëron rreth 3 bashkëpunime muzikore, por tani që s’ka më dyshime për lidhjen po presim më shumë dalje publike të tyre.

View this post on Instagram

🍸🍸🍸

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on