NGA PANTALLONAT E DERI TEK FUNDET/ 8 kombinime që do t’ju bëjnë të kërkoni urgjent çizme të gjata – AlpeGossip
NGA PANTALLONAT E DERI TEK FUNDET/ 8 kombinime që do t’ju bëjnë të kërkoni urgjent çizme të gjata

NGA PANTALLONAT E DERI TEK FUNDET/ 8 kombinime që do t’ju bëjnë të kërkoni urgjent çizme të gjata

Duke qenë se përditshmëria na kërkon të jemi praktikë, çizmet e gjata deri tek gjuri na duken si “shumë punë” për t’i kombinuar mëngjeseve.

Në fakt, përveçse janë investim i zgjuar dhe jetëgjatë, mund t’i vishni kaq thjeshtë sa do të pendoheni për gjithë dimrat që keni kaluar me atlete dhe këpucë! Vishni gjërat tuaja të preferuara, por më chic duke i shtuar një palë çizme të gjata!

1. Pantallona të shkurtra + pallto + çizme

8 kombinime që do t'ju bëjnë të kërkoni urgjent

2. Fund mëndafshi + xhaketë kadife + çizme

8 kombinime që do t'ju bëjnë të kërkoni urgjent

3. Xhaketë/bluzë me kuadrata + xhinse të bardha + çizme të bardha

8 kombinime që do t'ju bëjnë të kërkoni urgjent

4. Një fustan-këmishë + jelek + çizme

8 kombinime që do t'ju bëjnë të kërkoni urgjent

5. Kostumin serioz provojeni me çizmet e lëkurës!

8 kombinime që do t'ju bëjnë të kërkoni urgjent

6. Fund i trikotuar + mini-golf + çizme

8 kombinime që do t'ju bëjnë të kërkoni urgjent

7. Xhinse klasike + xhaketë lëkure + çizme

8 kombinime që do t'ju bëjnë të kërkoni urgjent

8. Fustan i gjatë i trikotuar + çizme

8 kombinime që do t'ju bëjnë të kërkoni urgjent

Burimi: Who What Wear