Eneda Tarifës i ndodh e papritura! I bllokojnë hyrjen e pallatit me… – AlpeGossip
Eneda Tarifës i ndodh e papritura! I bllokojnë hyrjen e pallatit me…

Eneda Tarifës i ndodh e papritura! I bllokojnë hyrjen e pallatit me…

Kjo jetë ka surpriza dhe këtë me siguri e keni hasur edhe ju.

Një e tillë ka ndodhur edhe për këngëtaren Enida Tarifa, të cilës mesa duket moti i keq i ka hapur goxha punë.

Me një foto të postuar në Instastory, Eneda ka treguar pellgun e madh të ujit që ka bllokuar hyrjen e pallatit ku ajo banon.

“Një hyrje e thjeshtë” sot në drekë…Let it rain!”, ka shkruar këngëtarja në foton e postuar në Instastory duke e shoqëruar me emoji të qeshurash.

eee.PNG