Dorina Mema me mision: O e dobësoj Anxhela Peristerin, o plas (VIDEO) – AlpeGossip
Dorina Mema me mision: O e dobësoj Anxhela Peristerin, o plas (VIDEO)

Dorina Mema me mision: O e dobësoj Anxhela Peristerin, o plas (VIDEO)

Dorina Mema ka marrë përsipër që të dobësojë këngëtaren Anxhela Peristeri dhe e ka marrë misionin shumë seriozisht.

Kjo duket në një video të publikuar nga këngëtarja në Instagram, ku shfaqet duke ngritur pesha teksa Dorina e udhëzon të bëjë kujdes me shpinën dhe të pasmet.

Të mbash trupin në formë është një punë e vështirë dhe kjo duket edhe në deklaratën e Anxhelës, e cila i thotë Dorinës: “Më këpute”!

Por e vendosur për të kthyer linjat e Anxhelës, Dorina i shkruan: O të bëj fit ty o plas, do apo s’do ti!

Anxhela Peristeri ka qenë mjaft elegante. Fotot e saj në fillimet e karrierës muzikore, besojmë që do të jenë shtysa e saj më e madhe për të rrëzuar kilet e tepërta.