E NJEH DHE LIGJI/ Vajza e Jackie Chan martohet me të dashurën e saj (FOTO) - AlpeGossip
E NJEH DHE LIGJI/ Vajza e Jackie Chan martohet me të dashurën e saj (FOTO)

E NJEH DHE LIGJI/ Vajza e Jackie Chan martohet me të dashurën e saj (FOTO)

Vajza e aktorit të njohur Jackie Chan, Etta Ng Chok Lam ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me partneren Andi Autumn. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku tregon se edhe ligji e ka njohur martesën e dy lesbikeve.
“Të bashkuara nga dashuria dhe ligji, në ditën tonë të dasmës! Nëse asnjëherë nuk dorëzohesh për atë që do dhe nëse vendos gjithë zemrën tënde në familjen për të cilën ke ëndërruar, një mendje e hapur dhe një zemër e ngrohtë do të të udhëheqë drejt lumturisë”,- shkruan Etta.
Ajo është 19 vjeç dhe në muajin prill deklaroi se prindërit e saj e kishin larguar nga shtëpia për shkak të orientimit seksual.