59-vjeçarja “bishë” nxjerr gjokset në Instagram, fansave “u lëshon goja lëng” (FOTO+18) – AlpeGossip
59-vjeçarja “bishë” nxjerr gjokset në Instagram, fansave “u lëshon goja lëng” (FOTO+18)

59-vjeçarja “bishë” nxjerr gjokset në Instagram, fansave “u lëshon goja lëng” (FOTO+18)

Ajo mund të jetë mbretëresha e muzikës POP, por kjo nuk e bën më pak të çmendur sesa është.
Herë pas here Madonna provokon fansat në rrjete sociale dhe këtë herë, duke u tallur e duke thënë se nuk ka miq, shpërndau një foto të sajën topless, duke mbajtur një çantë Louis Vuitton, e cila mbështete fort në pjesën e gjoksit.

59-vjeçarja, e cila nuk di të ndalet para asnjë gjëje, shpërndau foton në Instagram këtë të enjte.

Mund të jetë një mënyrë e mirë për të bërë reklamën e çantës dhe LV duhet ta ketë paguar mjaftueshëm si imazh.