Jua kishte marrë mendja? Zbuloni çiftin e showbizz-it shqiptar më të kërkuar në Youtube (FOTO) – AlpeGossip
Jua kishte marrë mendja? Zbuloni çiftin e showbizz-it shqiptar më të kërkuar në Youtube (FOTO)

Jua kishte marrë mendja? Zbuloni çiftin e showbizz-it shqiptar më të kërkuar në Youtube (FOTO)

Padyshim që kohëve të fundit ata janë kthyer ndër çiftet më të kërkuara në showbizz-in shqiptar.

Mozzik dhe Loredana janë kthyer në kryefjalë të titujve rozë sepse sëshpejti ata do të bëhen prindër, por pas bashkëpunimit të tyre më të fundit “Bonnie and Clyde”, itensiteti i interest mbi ta u rrit akoma dfhe më shumë sepse kënga rezultoi në një sukses të vërtetë.

Por së fundmi ata kanë shënuar dhe një tjetër rekord.

Në të dhënat e Google të zbuluara nga Prive, figuron se ata janë njerëzit më të kërkuar nga shqiptarët gjatë muajit të fundit në Youtube.

Duket se lajmet e mira nuk kanë fund për dyshen kaq të dashur nga të gjithë.