Publikohet më në fund videoklipi, Tuna dhe Vildane Zeneli në skena intime (VIDEO) – AlpeGossip
Publikohet më në fund videoklipi, Tuna dhe Vildane Zeneli në skena intime (VIDEO)

Publikohet më në fund videoklipi, Tuna dhe Vildane Zeneli në skena intime (VIDEO)

Është publikuar më në fund bashkëpunimi i Tunës me Sevenin me këngën “Maria”, videoklipi i të cilës është komentuar shumë së fundmi për shkak të skenave të nxehta të Tunës me Vildanen.

Në klip Vildane Zeneli shfaqet shumë joshëse herë me Sevenin e herë me Tunën ndërsa këta të fundit performojnë në skena të ndryshme.

Në disa sekuenca, Tuna dhe Vildane shfaqen shumë seksi në shtrat e me siguri ata që do shohin videoklipin do mbesin gojë hapur.

Kënga është pëlqyer shumë dhe që në orët e para të publikimit ka arritur shumë klikime në Youtube.