PAS ZHGËNJIMIT NGA ”FESTIVALI I KËNGËS”/ Elvana Gjata surprizon Albi Nakon por merr vendimin drastik ndaj fansave – AlpeGossip
PAS ZHGËNJIMIT NGA ”FESTIVALI I KËNGËS”/ Elvana Gjata surprizon Albi Nakon por merr vendimin drastik ndaj fansave

PAS ZHGËNJIMIT NGA ”FESTIVALI I KËNGËS”/ Elvana Gjata surprizon Albi Nakon por merr vendimin drastik ndaj fansave

U përfol prej javësh si pretendentja kryesore për ta fituar garën, por ndoshta gjërat nuk shkuan ashtu siç duhet dhe Elvana nuk arriti të rrëmbente trofeun për t’na përfaqësuar në Eurovizion, pas zhgënjimit të madh që pësoi në Fest ’58. Elvana Gjata ka marrë një vendim drastik për fansat.

Në një video të publikuar në Instagram të këngës “Me Tana” për të uruar koreografin Albi Nako për ditëlindje, këngëtarja hoqi opsionin e komenteve.

Në këtë mënyrë, Elvana nuk u lejon askënd prej fansave të saj të bëjnë ndonjë koment negativ apo pozitiv në postimet e saj.

“Gëzuar Ditëlindjen mjeshtër. Albi Nako jam mirënjohëse për punën e palodhur e plot jete e kreativitet qe jep! Thank you!

Can’t wait for next one,”– shkroi ajo.