Enca paralajmëron largimin nga Shqipëria, së shpejti drejt këtij destinacioni për… (FOTO) – AlpeGossip
Enca paralajmëron largimin nga Shqipëria, së shpejti drejt këtij destinacioni për… (FOTO)

Enca paralajmëron largimin nga Shqipëria, së shpejti drejt këtij destinacioni për… (FOTO)

Enca është një ndër këngëtaret më interesante dhe të suksesshme padyshim në tregun muzikorë shqiptar. Edhe pas ndarjes nga OTR-ja, ajo provoji se din të jetë e suksesshme dhe të sjellë hite të pa diskutueshme.

Mesa duket Enca së shpejti do të largohet për disa ditë nga Shqipëria në drejtim të Amerikës, padyshim jo për hall po për punë.

Me anë të dy postimeve në InstaStory Enca ka paralajmëruar se do të largohet në SHBA për të zhvilluar koncerte të ndryshme.

Suksese Enca!