HAJDE SHTËPI HAJDE/ Zbulohen pamjet nga apartamenti luksoz i Olti Currit (FOTO) – AlpeGossip
HAJDE SHTËPI HAJDE/ Zbulohen pamjet nga apartamenti luksoz i Olti Currit (FOTO)

HAJDE SHTËPI HAJDE/ Zbulohen pamjet nga apartamenti luksoz i Olti Currit (FOTO)

Një nga personazhet më të dashur për publikun, blogeri dhe opinionisti Olti Curri ka zbuluar sot për herë të parë pamjet nga shtëpia e tij luksoze.
Olti ka disa muaj që ka hyrë në shtëpinë e re e cila ndodhet në një nga zonat më të njohura të Tiranës.

Në fotot e publikuara shihet se Olti e ka arreduar shtëpinë me shumë shije duke guxuar edhe me ngjyra të ndezura.

Me humorin që e karakterizon, Olti shkruan se i publikoi fotot meqënëse sot i erdhi zonja që mirëmban shtëpinë dhe e bëri dritë.