FILLOI JAVA E MODËS NË LONDËR/ Ja veshjet më të mira për ata që dashurojnë “Street Style” (FOTO) – AlpeGossip
FILLOI JAVA E MODËS NË LONDËR/ Ja veshjet më të mira për ata që dashurojnë “Street Style” (FOTO)

FILLOI JAVA E MODËS NË LONDËR/ Ja veshjet më të mira për ata që dashurojnë “Street Style” (FOTO)

Ditën e djeshme u hap java e modës në Londër. Stilistët prezantuan trendet e reja ku disa prej tyre na efasuan me zgjedhjete tyre të çuditshme, siç ishin “printet me sperm”.

Ndërkohë koleksionet që tërhoqën vëmendjen e mediave ndërkombëtare janë  dizenjuesit e njohur si Dior, Victoria Beckham.

Mirëpo revista “Elle” përzgjedh disa nga veshjet më të mira që parakaluan në pasarelat e Londrës.

Stile, ngjyra dhe thjeshtësi ja krijimet më të bukura që do shohim për ata që adhurojn “Street Style”.