“TE VIDEO NUK E KISHE BARKUN KAQ TË HOLLË…”/ Kejvina Kthella nuk “ia përton” ndjekësit, i kthehet gjithë ironi – AlpeGossip
“TE VIDEO NUK E KISHE BARKUN KAQ TË HOLLË…”/ Kejvina Kthella nuk “ia përton” ndjekësit, i kthehet gjithë ironi

“TE VIDEO NUK E KISHE BARKUN KAQ TË HOLLË…”/ Kejvina Kthella nuk “ia përton” ndjekësit, i kthehet gjithë ironi

Video që postoi Kejvina Kthella “çmendi” rrjetin dhe i bëri të gjithë fansat të fiksoheshin me të. Ajo kishte xhiruar skena joshëse thuajse e zhveshur dhe tepër provokuese. La mbresa edhe për dashurinë që regoi për veten dhe trupin e saj.Ndonëse me disa kile të tepërta e celulit, modelja nuk hezioti ta publikonte, madje duket se ka dashur të japi një mesazh për të gjithë, sidomos për femrat që kanë komplekse me trupin dhe format e tyre.

Reagimet ishin të shumta e të ndryshme, shumë nga ndjekësit madje dhe VIP-a mbetën të mahnitur nga gjithë nga imazhi i Kejvinës në video, idetë dhe performanca e saj. Mirëpo kishte dhe nga ata që filluan me komente negative dhe gjykuese ku shprehnin se dukej shumë e shëndoshë dhe aspak seksi me celulitin e saj.

 

Pas videos modelja publikoi një foto e veshur sportive dhe me një bluzë me barkun jashtë. Një ndjekës detajist i komenton: “Te videoja se kishe barkun dhe kaq te holle honey… sic duket me video-editing nuk je mire…”. Jo Kejvina nuk e la pa një përgjigje… “Mos na kape. Po ate videon une e hodha apo ti?” ja kthen tërë ironi modelja. Kështu ja tregoi haptazi komentuesit se e di shumë mirë ndryshimin që ka nga video në foto dhe se s’ka se çfarë i duhet përderisa nuk e ka publikuar ai një video të tillë, por vetë ajo dhe e di shumë mirë çfarë ka edituar. ALPEgossip.al