I ÇMENDUR PAS SAJ/ Fansi bën tatuazh portretin e këngëtares së njohur shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
I ÇMENDUR PAS SAJ/ Fansi bën tatuazh portretin e këngëtares së njohur shqiptare (FOTO)

I ÇMENDUR PAS SAJ/ Fansi bën tatuazh portretin e këngëtares së njohur shqiptare (FOTO)

Fansat për hir të dashurisë ndaj një idoli bëjnë shpesh veprime jo të zakonshme dhe kështu ka vepruar edhe një fans i këngëtares shqiptare, Bebe Rexha. Fansi ka bërë tatuazh në krah portretin e këngëtares, veprim i cili e ka emocionuar Beben. Ajo e ka postuar foton e tatuazhit të fansit në Instagram dhe shkruan: “Dedikim i vërtetë”. Ndërsa fansi e quan Beben mbretëreshë.

View this post on Instagram

Omg true dedication 😱😱😱😱😱 @johnanyel

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on