PERËNDESHË APO DJALL? Arjola Demiri tregon cilësitë e saj nëpërmjet fotove provokuese – AlpeGossip
PERËNDESHË APO DJALL? Arjola Demiri tregon cilësitë e saj nëpërmjet fotove provokuese

PERËNDESHË APO DJALL? Arjola Demiri tregon cilësitë e saj nëpërmjet fotove provokuese

Eksperienca në Big Brother Vip, duket se ka qenë një ogur i mirë për Arjola Demirin.

Aktorja, edhe pas përfundimit të spektaklit e ka “shfrytëzuar” famën, duke qëndruar gjithmonë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, Arjola po shijon pushimet dhe ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për tu relaksuar.

Teksa është shfaqur provokuese me rroba banjo, aktorja i ka bërë edhe një përshkrim vetes.

“Gjysëm perëndeshë, gjysëm djall,” -shkruan Demiri krahas fotove.

FOTO

Më herët kujtojmë që, Arjola Demiri udhëtoi drejt Egjiptit së bashku me shoqen e saj deputeten e Kosovës, Adriana Matoshin, nga ku ndanë foto me ndjekësit në Instagram.