NUK I REZSTOI TUNDIMIT/ Dafina Zeqiri duket BOMBË me ndryshimin e ri (FOTO) – AlpeGossip
NUK I REZSTOI TUNDIMIT/ Dafina Zeqiri duket BOMBË me ndryshimin e ri (FOTO)

NUK I REZSTOI TUNDIMIT/ Dafina Zeqiri duket BOMBË me ndryshimin e ri (FOTO)

Një tjetër personazh publik ka rënë pre e trendit të balukeve!

Pas Kim Kardashian, Kendall Jenner, Bella Hadid, shumë këngëtare shqiptare dhe jo vetëm, nuk i kanë rezistuar tundimit për të prerë baluke.

Së fundmi, këngëtarja bukuroshe Dafina Zeqiri na ka njohur me look-un e saj më të ri përmes llogarisë së saj në Instagram dhe s’mund të mos themi dy fjalë që sapo na pushtuan mendjen: “Duket magjepsëse!”

Me flokët model bob dhe tashmë me baluke, ajo duket mjaft sexy! Pa harruar të përmendim make-up-in dhe smoky-eyes që janë qershia mbi tortë.

View this post on Instagram

Hoodmorning

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Theksojmë se ndryshimi në pamje i Dafinës është pritur mjaft mirë nga ndjekësit të cilët i kanë lënë komente pozitive në dy postimet e saj të fundit.

Me shumë gjasë këngëtarja po përgatitet për videoklipin e ri që pritet të nxjerrë në treg.

View this post on Instagram

🕴🏼

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on