PARA DISA JAVËSH LINDI VAJZËN/ Cardi B “djeg” skenën me twerk – AlpeGossip
PARA DISA JAVËSH LINDI VAJZËN/ Cardi B “djeg” skenën me twerk

PARA DISA JAVËSH LINDI VAJZËN/ Cardi B “djeg” skenën me twerk

Cardi B ka dhuruar një performancë të madhe në skenën e festës së Fashion Nova ku zbuloi aftësitë e saj në kërcim.

26-vjeçarja duket se nuk ka ndërmend të ndalojë. Ajo doli në skenë dhe kërcimi i saj ndezi të gjithë atmosferën. Askujt nuk do ia merrte mendja që Cardi është bërë nënë para pak kohësh se trupi i saj dukej më seksi se kurrë.

Festa u realizua për të bërë publik bashkëpunimin e parë të Cardi B me firmën Fashion Nova.