EDHE PSE ËSHTË MILIARDERE/ Kylie Jenner mundohet që e bija të bëjë jetë normale – AlpeGossip
EDHE PSE ËSHTË MILIARDERE/ Kylie Jenner mundohet që e bija të bëjë jetë normale

EDHE PSE ËSHTË MILIARDERE/ Kylie Jenner mundohet që e bija të bëjë jetë normale

Kylie Jenner është 21-vjeçarja më e pasur më botë, e cila këtë vit do të arrijë 1 miliard dollarë pasuri prej të ardhura nga kompania e saj kozmetike.

Ylli i Kardashians po përpiqet që të krijojë një jetë normale për vajzën e saj Stormi Ëebster, babai i së cilës është reperi Travis Scott.

“Ata janë prindër normalë. Edhe pse kanë jetë luksoze, ata po përpiqen që Stormi të jetojë si fëmijët e tjerë. Çifti dëshiron gjithashtu që Stormi të mos jetë fëmijë tjetër. Ata po përpiqen që të bëhen prindër sërish”, tha një burim për US Weekly.

Është normale që Kylie të dojë një jetesë të tillë pasi është mësuar me familje të mëdha. Motrat e saj Kim dhe Kourtney kanë tre fëmijë secila dhe nëna Kris është nënë e 6 fëmijëve.