Do e harroni që ka lindur mashkull kur të shihni gjoksin perfekt të Linda Reit (FOTO) – AlpeGossip
Do e harroni që ka lindur mashkull kur të shihni gjoksin perfekt të Linda Reit (FOTO)

Do e harroni që ka lindur mashkull kur të shihni gjoksin perfekt të Linda Reit (FOTO)

Linda Rei është bërë së fundmi një prej personazheve më të njohur e më të komentuar të showbizit shqiptar. Një vit më parë ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur deklaroi se kishte ndërruar gjininë, duke u kthyer nga mashkull në femër.

Megjithëse ka preferuar që këto kohë të qëndrojë larg ekranit, Linda është shpesh aktive në profilin e saj në Instagram. Postimet e saj të nxehta marrin gjithmonë vëmendjen e të gjithëve, siç ka ndodhur edhe ditën e sotme kur ajo ka publikuar një video në Instastory.

Linda shfaqet me bikini në ngjyrë të zezë, teksa ekspozon gjoksin bombastik. Ajo luan me njërën dorë rripin e reçipetave, ndërkohë që e fokuson kamerën tek buzët dhe gjoksi i saj perfekt, duke i bërë të gjithë të harrojnë se ka lindur mashkull.