Kate i prish ditën e madhe kunatës, “thyen kodin” dhe sfidon nusen në dasmën mbretërore – AlpeGossip
Kate i prish ditën e madhe kunatës, “thyen kodin” dhe sfidon nusen në dasmën mbretërore

Kate i prish ditën e madhe kunatës, “thyen kodin” dhe sfidon nusen në dasmën mbretërore

Është mbajtur sot ceremonia martesore e Princ Harryt dhe aktores bukuroshe Meghan Markel, të cilet tashmë do të marrin titullin zyrtar si Duka dhe Dukesha e Sussex-it .

Por duket se Kate Midelton ka tërhequr shumë vëmendjen e mediave të huaja, e shkak është bërë ngjyra e veshjes se saj, pana, duke thyer rregullat e kodit të veshjes, pasi askush tjeter veç nuses nuk duhej të ishte veshur me ngjyra të hapura drejt të bardhës.