NUK E PRISNIM/ Bes Kallaku dhe Vin Bejleri pjesë e filmit aksion amerikan krah yllit botëror (VIDEO) - AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Bes Kallaku dhe Vin Bejleri pjesë e filmit aksion amerikan krah yllit botëror  (VIDEO)

NUK E PRISNIM/ Bes Kallaku dhe Vin Bejleri pjesë e filmit aksion amerikan krah yllit botëror (VIDEO)

Urime djema!

Ata janë dy ndër aktorët më të mirë shqiptarë të cilët prej vitesh i kemi parë në ekranet tona televizive dhe së fundmi do i shohim në një film amerikan. Bes Kallaku ka surprizuar fansat e tij në Instagram ku ka postuar trailerin e filmit të ri amerikan, ‘The Brave’, në të cilin ai dhe aktori e moderatori i “Kolaudim” në IN Tv, Ervin Bejleri kanë marrë pjesë.

Përkrah tyre do të luajnë aktorët e njohur amerikanë, Armand Assante dhe Louis Mandylor. Xhirimet e këtij filmi janë bërë në Shqipëri dhe Bes Kallaku ka shkruar: “Së shpejti në kinema”, në trilerin e filmit të ri aksion.

#TheBrave. Se shpejti ne kinema.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on