PLANET RRETH KARRIERËS SË TIJ/ Ky është artisti shqiptar i radhës që po synon tregun ndërkombëtar – AlpeGossip
PLANET RRETH KARRIERËS SË TIJ/ Ky është artisti shqiptar i radhës që po synon tregun ndërkombëtar

PLANET RRETH KARRIERËS SË TIJ/ Ky është artisti shqiptar i radhës që po synon tregun ndërkombëtar

Young Zerka ka zbuluar shumë nga planet e tij për karrierën.

Në intervistën për emisionin ‘SevenBizz’, këngëtari Young Zerka ka treguar se po synon tregun ndërkombëtar të muzikës.

Se si po shkojnë punët dhe çfarë po synon ai me të vërtetë, vetë Zerka e tregon në videon më poshtë: