TRENDI I RI I ÇIZMEVE/ Zbuloni 10 mënyra për t’i kombinuar – AlpeGossip
TRENDI I RI I ÇIZMEVE/ Zbuloni 10 mënyra për t’i kombinuar

TRENDI I RI I ÇIZMEVE/ Zbuloni 10 mënyra për t’i kombinuar

Për vjeshtën dhe dimrin e këtij viti duhet të bëni patjetër të tuajat një palë çizme që arrijnë deri tek kyçi i këmbës. Përveçse duken shumë komode, të tilla çizme mund t’i vishni në çdo rast, në një festë me miqtë apo dhe në një takim zyrtar.

E në fakt duhet thënë se këto çizme duken vërtet bukur me çdo lloj veshje duke filluar nga fundet e shkurtër tek xhinset me bel. Madje dhe vajzat e famshme duket se i kanë të preferuart e tyre. Ato dinë të bëjnë gjithmonë zgjedhjen e duhur, pranadaj mund t’u ‘vidhni’ disa ide për kombinimin e çizmeve. Mos kini frikë të bëni dhe kombinime të guximshme, sepse në çdo rast do të dukeni shumë bukur.