Linda Rei u fiksua pas pjesës intime të moderatorit të “Top Channel”? Përgjigjen e jep vetë ajo me… (FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei u fiksua pas pjesës intime të moderatorit të “Top Channel”? Përgjigjen e jep vetë ajo me… (FOTO)

Linda Rei u fiksua pas pjesës intime të moderatorit të “Top Channel”? Përgjigjen e jep vetë ajo me… (FOTO)

Historitë e provokimeve vazhdojnë dhe Linda Rei tashmë është kthyer një ndër personazhet që shkaktojnë më shumë zhurmë në botën rozë.

Dje na tregoi me një postim në Instastory, një foto paska të dyshimtë ku e komplimentonte moderatorin Kelvi Kadilli për pantallonat e tij ndërsa juve me siguri, sytë ju kanë vajtur tek diçka e dyshimtë që kishte në foto.

Pas këtij veprimi të Lindës mediet nuk janë kursyer ta simbolizojnë këtë fakt si një gjuajtje publike që Linda i ka bërë moderatorit, fakt ky që për bukuroshen e showbizz-it nuk është fare i vërtetë.

“Sa keq mendojnë këta fusin në burg të pafajshmit me lajme, si bën dot një kompliment një shoku, të paktën se keni shkruar Klevi”, shkruan Linda në një Instastory të postuar së fundmi.