PAS NDARJES NGA VIS BAJRAKTARI/ Ja me çfarë e zëvendëson Lori Hoxha ish-in (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA VIS BAJRAKTARI/ Ja me çfarë e zëvendëson Lori Hoxha ish-in (FOTO)

PAS NDARJES NGA VIS BAJRAKTARI/ Ja me çfarë e zëvendëson Lori Hoxha ish-in (FOTO)

Ndarja e Lori Hoxhës me Vis Bajraktarin është një ndër ngjarjet më të komentuara për momentin. Çifti pas lajmeve nuk ka zgjedhur të reagojn por “kunjat” për njëri tjetrin nuk kanë munguar.

Të dy kanë zgjedhur të jenë sa më shumë aktiv në rrjetet sociale dhe duke folur  për ndarjen e tyre nëpërmjet postimeve.

Së fundmi Lori Hoxha i ka dhënë like një postimi i cili flet për ndjenjat dhe rrobat.Nuk është hera e parë që Lori zbulon sa e fiksuar është me veshjet dhe gjithashti cilësohet si një ndër femrat shqiptare më me stil.

“Dua të zvendësoj ndjenjat e mia me rroba të reja”: ishte shkrimi në foto dhe ne nuk e dimë nëse vërtetë Lori është keq nga ndjenjat apo ka nevojë për “shooping”.

/AlpeNews.al