ZBULOHET ÇIFTI/ Këngëtari shqiptar i lidhur me aktoren e njohur turke (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET ÇIFTI/ Këngëtari shqiptar i lidhur me aktoren e njohur turke (FOTO)

ZBULOHET ÇIFTI/ Këngëtari shqiptar i lidhur me aktoren e njohur turke (FOTO)

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia, Bertan Asllani, prej disa vitesh po e vazhdon karrierën e tij në Turqi, ku ka korrur sukses të madh dhe emri i tij është bërë mjaft i njohur.

Ai është parë shpesh në shoqërinë e personazheve të famshëm të filmave turq, ndërsa me aktoren turke Hazal Senel është prej disa kohësh në një lidhje dashurie.

Në profilin e saj në Instagram, Hazal ka publikuar një foto të vjetër me aktorin, ndërsa janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit duke e pranuar së fundmi hapur lidhjen e tyre.