MES ZANA ÇELËS DHE RUDINA MAGJISTARIT/ Bledi Strakosha zgjedh se me cilën nuk do punonte më kurrë – AlpeGossip
MES ZANA ÇELËS DHE RUDINA MAGJISTARIT/ Bledi Strakosha zgjedh se me cilën nuk do punonte më kurrë

MES ZANA ÇELËS DHE RUDINA MAGJISTARIT/ Bledi Strakosha zgjedh se me cilën nuk do punonte më kurrë

animë “Shiko kush luan” nga Luana Vjollca, përveç të qeshurave, na sjell dhe plot surpriza.
Një ndër sfidat e cila padyshim argëtuese por shpesh me deklarata të papritura, është loja “Zig zag” ku personazhet e ftuar iu drejtojnë pyetje kundërshtarëve që kanë përballë.

Kështu, Olti Curri i gjendur përballë Bledi Strakoshës, i bëri këtij të fundit pyetjen se me cilën nuk do të punonte më kurrë në jetë mes Zana Çelës dhe Rudina Magjistarit. Bledi zgjodhi të përgjigjej duke thënë emrin e Zana Çelës.

Në këtë mënyrë moderatori me përgjigjen e dhënë i dhuroi skuadrës së tij pikët e nevojshme.