“JAM SHUMË E MËRZITUR”/ Armina Mevlani tregon çfarë e shqetëson në ditët e sotme (FOTO) – AlpeGossip
“JAM SHUMË E MËRZITUR”/ Armina Mevlani tregon çfarë e shqetëson në ditët e sotme (FOTO)

“JAM SHUMË E MËRZITUR”/ Armina Mevlani tregon çfarë e shqetëson në ditët e sotme (FOTO)

Definicioni i bukurisë ka ndryshur shumë ndër vite dhe shumë njerëz tashmë e konceptojnë ndryshe.

Edhe pse relative, Armina Mevlanin e shqetëson shumë konmcepti i saj në ditët e sotme.

Të gjithë e njohim stilin klasik të saj, dhe së fundmi e ka vërtetuar akoma më shumë teksa krahas disa fotove ku shfaqen disa ikona të viteve më parë shkruan:

“Jam shumë e mërzitur që bukuria klasike është diçka e rrallë këto ditë”.