JETË BABAI/ Aktori i njohur i humorit poston foton epike me të birin – AlpeGossip
JETË BABAI/  Aktori i njohur i humorit poston foton epike me të birin

JETË BABAI/ Aktori i njohur i humorit poston foton epike me të birin

Prej gjashtë muajsh ai po përjeton ndjenjën e bukur të qenit babi! Por jeta prej babai krahas kënaqësisë ka edhe anën tjetër të medaljes, atë të lodhjes e pagjumësisë që prindërit e rinj e njohin fare mirë.

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka postuar pak minuta më parë një foto me të birin Divin, ku duket se kanē dalë në njē lokal. Me gjasë nata ka qenë e gjatë për babain e ri, pasi së bashku me Divin ata ja kanë këputur gjumit në lokal.


“Jetë babai”; shkruan Visiani nën foto, duke pasqyruar panoramën e statusit të ri.

Aktori dhe bashkëshortja u bënë prindër më 4 shtator 2018, kur mirëpritën djalin Divin!