KUSH DO E PREZANTOJË “BIG BROTHER VIP”? Flet moderatorja e njohur: Nuk e kisha menduar që… (FOTO) – AlpeGossip
KUSH DO E PREZANTOJË “BIG BROTHER VIP”? Flet moderatorja e njohur: Nuk e kisha menduar që… (FOTO)

KUSH DO E PREZANTOJË “BIG BROTHER VIP”? Flet moderatorja e njohur: Nuk e kisha menduar që… (FOTO)

Është folur shumë lart e poshtë në mediat online që këtë vit do të fillojë “Big Brother Albania VIP”, por deri tani s’ka patur gjë zyrtare. Dhe sigurisht që kurioziteti ka qenë i madh te publiku, të cilët donin të dinin se kush do ta prezantojë.

Menjëherë mendja të shkon te emrat e njohur si Arbana Osmani, Ledion Liço e Luana Vjollca, por që nuk ka patur asnjë konfirmim.

Por e keni menduar ndonjëherë Dojna Memën si mundësi?! Një prej ndjekësve të moderatores së “Pop Culture” ne instagram e ka pyetur atë nëse ajo e kishte menduar ndonjëherë veten si prezantuese e “Big Brother Albania Vip”, ndërsa shihni si u përgjigj Dojna.

“Para tre vitesh nuk e kisha menduar që do të prezantoja “Top Fest 12”, por ndodhi. Kështu që…Sytë katër dhe shumë punë”…