POZOI “TOPLESS” E ME NË FOKUS TË PASMET/ Ronela Hajati “djeg” Instagramin (FOTO) – AlpeGossip
POZOI “TOPLESS” E ME NË FOKUS TË PASMET/ Ronela Hajati “djeg” Instagramin (FOTO)

POZOI “TOPLESS” E ME NË FOKUS TË PASMET/ Ronela Hajati “djeg” Instagramin (FOTO)

Ronela Hajati është njëra prej këngëtareve që përveç angazhimit në muzikë shpesh është përfolur dhe për linjat trupore shumë seksi.
Së fundmi  ka publikuar një foto ku shihet “topless” endërsa është kthyer prapa në mënyrë që të tregojë edhe të pasmet super të mëdha.

Pranë fotos nuk ka shkruar asgjë, mirëpo pëlqimet nga ndjekësit ishin të shumta.