PAS SHERRIT/ Pajtohen Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi, ja çfarë ka ndodhur me dy shoqet – AlpeGossip
PAS SHERRIT/ Pajtohen Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi, ja çfarë ka ndodhur me dy shoqet

PAS SHERRIT/ Pajtohen Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi, ja çfarë ka ndodhur me dy shoqet

Pak kohë më parë, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi tërhoqën vëmendjen e mediave. Dy vajzat nuk ndiqeshin më në rrjete sociale, çfarë nënkuptoi prishjen e miqësisë së tyre.

Për më tepër Adrola bëri një status thumbues, që u mor si dedikim për Xhesikën. (Lexo këtu)

Mirëpo, çfarëdo që të këtë ndodhur, duket se tashmë është sqaruar. Dy vajzat kanë filluar të ndiqen sërish në Instagram.