Alesia Noka flet për modelet e famshme: Rashelit ja kam prekur, ndërsa Oriola nuk… (VIDEO) – AlpeGossip
Alesia Noka flet për modelet e famshme: Rashelit ja kam prekur, ndërsa Oriola nuk… (VIDEO)

Alesia Noka flet për modelet e famshme: Rashelit ja kam prekur, ndërsa Oriola nuk… (VIDEO)

Modelja e njohur Alesia Noka ishte e ftuara e radhës në ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi. Që nga nisja e intervistës Alesia i dhuroi bisedës shumë buzëqeshje duke pranuar që të ishte pa doreza në shtëpinë e Ermalit.
Keni menduar se ajo për shkak të konkurencës nuk mund të flas mirë për Rashel Kolanecin apo Oriola Marashin? Gaboheni! Duke zgjedhur rastësisht emrat e tyre, në një nga lojërat e programit Alesia pranon se Oriola është më e famshme pavarësisht se nuk ka lidhje me atë që ajo bën, pasi Alesia nuk synon muzikën. Akoma më e sinqertë tregohet kur flet për Rashelin:

“Rasheli ka më shumë se unë… ( tregon me duar vithet). I ka të sajat, të sajat (qesh). E kam pasur në shkollë, ja preka një hërë në shkollë dhe u tremb (qesh sërish).”