“ÇFARË ËSHTË PËR TY FLORI?” Fifi ja thotë hapur ndjekëses: E kam pikë të dobët – AlpeGossip
“ÇFARË ËSHTË PËR TY FLORI?” Fifi ja thotë hapur ndjekëses: E kam pikë të dobët

“ÇFARË ËSHTË PËR TY FLORI?” Fifi ja thotë hapur ndjekëses: E kam pikë të dobët

Ka kohë që kanë qarkulluar lajme që Flori dhe Fifi janë në lidhje dashurie.

Të gjithë menduan që ata kanë më shumë se raport shoqëror, por e gjitha kjo histori duket se ishte thjesht iluzion, pasi të dy kanë mohuar këtë gjë. Së fundmi Fifi hapi një pyetësor duke i lenë ndjekësit ta pyesin për çfarë të duan.

“Cfare eshte per ty Flori Mumajesi?”, ishte pyetja e një prej fansave të saj. “Pika e dobet!”, shkroi ajo duke e etiketuar vetë këngëtarin në postim.