VËMËNDJE GOCA! Ky është trendi më i fundit i xhinseve që po preferohet edhe nga vajzat VIP (FOTOT) – AlpeGossip
VËMËNDJE GOCA! Ky është trendi më i fundit i xhinseve që po preferohet edhe nga vajzat VIP (FOTOT)

VËMËNDJE GOCA! Ky është trendi më i fundit i xhinseve që po preferohet edhe nga vajzat VIP (FOTOT)

Për çdo vajze veshja dhe estetika e jashtme është e rëndësishme pasi për ato ajo është edhe një shenjë që tregon personalitet e ju jep një status të veçantë dhe në shoqëri.

Në garderobën e çdo vajze mund të shohim një larmi xhinksesh të cilat nuk ju ka ikur moda, por trendet e këtij viti kanë ndryshuar dhe modelet e tyre janë ndryshe nga ato që mund të keni në garderobën tuaj.

Së fundmi vajzat e showbizzit shqiptar janë fiksuar pas këtyre xhinseve të gjëra të cilat janë të thjeshta ose dhe me datjeje të grisura.

Nëse dhe ju mendoni të ndiqni trendin e radhës nga vajzat VIP dhe të dukeni bukur atëherë duhet të shihni fotot e tyre për të vendosur nëse do i keni në garderobën e këtij sezoni.

Alpegossip.al ju sjell fotot e vajzave të ekranit.