HABIT MODERATORJA SHQIPTARE/ E thotë para të gjithëve: Jam VIP leshi (FOTO) – AlpeGossip
HABIT MODERATORJA SHQIPTARE/ E thotë para të gjithëve: Jam VIP leshi (FOTO)

HABIT MODERATORJA SHQIPTARE/ E thotë para të gjithëve: Jam VIP leshi (FOTO)

Aulona Musta është një nga moderatoret më të suksesshme. Së bashku me Fatmën, ato përbëjnë dyshen më ‘thumbuese’ të ekranit.

Sakaq, Aulona Musta njihet për karakterin e saj transparent dhe impulsiv, dhe jo pak herë postimet e saj në rrjetet sociale bëjnë bujë në rrjet.

Së fundmi ka qenë një fanse e cila e ka pyetur moderatoren në Instagram nëse e ndjen veten VIP.

Aulona ka habitur me përgjigjen e saj, pasi është shprehur: Po…VIP leshi”, përgjigje që e ka shoqëruar me një figurë duke qeshur.

Ndër të tjera, mdoeratorja qënka dhe shumë modeste.